South Atlantic Tour: 6 dni jazdy konnej i 6 nocy kempingowych

 

Dzień 1.:

Transport z lotniska w Agadirze, wycieczka po mieście obejmuje lunch w porcie, lokalny suk i marokańskie doświadczenie Hammam. Później przenieśli się do plaży Aglou, która słynie ze srebra po tym, że nadszedł czas, aby odpocząć w hotelu.

Dzień 2.:

Śniadanie na kempingu, transport do lokalnych stajni spotkać konie, siodło i rozpocząć wędrówki do gór-wzdłuż ścieżki będziemy przechodzić małe wioski z kaktusami gospodarstw, obiad pod drzewami Argan, transport na koniu do góry do boiska kempingu, wzdłuż ścieżce, przejmujemy zabytkowe wioski i piękne rzeki, gdzie będziemy karmić konie.

Dzień 3.:

Po śniadaniu wychodzimy na plażę, lunch w górach, a następnie będziemy kontynuować naszą jazdę do Legzira Beach znany ze słynnych formacji skalnych, jazda konna wzdłuż Oceanu, noc w Legzira z pięknym krajobrazem. Legzira to Marokańska dzika plaża położona w miejscowości Tioughza, uznana w 2014 przez magazyn La Nouvelle Tribune za jedną z dwunastu najpiękniejszych plaż w Maroku.

Dzień 4.:

Po śniadaniu przychodzi czas na plaży w Legzirze, możemy jeść obiad w jednej z restauracji nad oceanem. Służą one różnego rodzaju Tajine z ośmiornicą i świeżych ryb z grilla (Extra płatne). Po obiedzie przechodzimy przez ocean, przechodzimy Sidi Ifni i port to pójdziemy do gór na kempingu. Sidi Ifni znajduje się na wybrzeżu na południe od Agadiru, aż do 1969 należał do Hiszpanii. Stąd wpływy kultury hiszpańskiej widziano tu prawie na każdym kroku najważniejszego placu-Plaza España w jego centrum. Wzgórza otaczające miasto porośnięte są drzewami Argan. Camping w górach.

Dzień 5.:

Po śniadaniu przechodzimy przez góry do klifów w kierunku pięknych długich plaż Sidi Ourzeg. Jeśli istnieje długa fala możemy możebyć na plaży, będziemy jeść obiad w pobliżu, a następnie pójdziemy wzdłuż Oceanu do następnego miejsca obozu z pięknym widokiem, nie będzie to okazja, aby podziwiać piękny zachód słońca podczas picia marokańskiej herbaty mięty.

Dzień 6.:

To jest dzień nad oceanem, dosięgnąć plaży, gdzie płynie rzeka, na plaży, na której będziemy jeść obiad jest pokryta milionami kamyków wniesionych przez rzekę z gór. Po obiedzie będziemy kontynuować wybrzeża do naszego ostatniego obozu na plaży, charakter, który jest zupełnie inny niż te, które odwiedziły wcześniej.

Dzień 7.:

Ostatni dzień podróży, zostawiamy "czarną" plażę w kierunku koryta rzeki, do której pójdziemy do fortu Bou JREF, gdzie będziemy mieli lunch. Fort jest ruinami dawnego garnizonu wojsk francuskich z początku XX wieku. Tylko ruiny pozostają z dawnej twierdzy Legionu zagranicznego, ale nadal jest możliwe, aby przeczytać cel wielu pomieszczeń. Miejsce jest izolowane na pustyni z dala od cywilizacji, to było kiedyś mety Rajdu Paryż Dakar. W okolicznych wzgórzach można zobaczyć tylko stare wieże strażnicze legionistów. Koniec naszej podróży w oazie Targa Wtest. Noc w hotelu.

Dzień 8:

Transport na Lotnisko Agadir po śniadaniu.


Podkreśla:

 • Odkrywaj wspaniałe górskie tereny.
 • Ciesz się spektakularne widoki Sidi ifini-Aglou-Legzira z góry.
 • Odkryj romantyczną scenerie marokańskiego wybrzeża.
 • Wspiąć się na siodełko przyjaznego konia/wielbłąda.
 • Ciesz się dniem z dala od zgiełku miasta.

INFORMACJA & CENA:

 • Oferujemy zniżkę na żądanie grupowe.
 • Zarezerwuj wycieczki w zaledwie kilka kliknięć dostępnych przez 24 godziny na dobę przez cały tydzień za pośrednictwem naszej strony internetowej.
 • Płatność bezpośrednia w dniu wyjazdu lub za pośrednictwem systemu PayPal.
 • Bezpłatne anulowanie rezerwacji, można anulować rezerwację bez kary.

WLICZONE W CENĘ:

 • Odbiór & drop off w hotelu/mieszkaniu.
 • Jedzenie, napoje i zakwaterowanie.
 • Nocleg w hotelu na dwie noce.
 • Ubezpieczenia.
 • Klimatyzowany pojazd turystyczny.
 • Wizyty według programu.
 • Profesjonalny przewodnik.
Price
€799 .00/ per person

Informacje kontaktowe

Km 13, Road N1
Tamraght, Agadir, Morocco

+212 670 341 510

+212 653 249 121

  About the Author

  By Amodoucheval / Administrator

  Follow amodoucheval
  on lip 20, 2019

  No Comments

  Leave a Reply